top of page
°CRYO-Press-1-1.png

   RECOVERY   

   Zabiegi krioterapii są jednym ze sposób na skuteczną regenerację po treningach, dzięki nim unikniesz bólu mięśni po treningu, a także wzmocnisz jego efekty.   
 

   Krioterapia w komorze pozwala na zredukowanie stanów zapalnych w mięśniach wywołanych treningiem, dzięki temu kolejnego dnia czujesz się mniej zmęczony, a mięśnie nie są sztywne i obolałe.   
 

   Dodatkowo kriokomora wspomaga metabolizm i pozwala spalić dodatkowo od 400 do 800 kcal co jest szczególnie ważne jeśli Twoim celem jest obniżenie wagi i spalanie tkanki tłuszczowej.   
 

   Drenaż limfatyczny również wspomaga regenerację po treningu, przede wszystkim usprawnia krążenie i zmniejsza obrzęki, sprawia również, że po treningu czujemy się bardziej zrelaksowani.  
 

   Masaż przy pomocy pistoletu do masażu ma 2 zastosowania: przed treningiem pozwala rozluźnić powięzi i zwiększyć zakresu ruchu, z kolei po treningu wspomaga krążenie krwi w trenowanych obszarach, a przez to wspomaga regenerację i znacznie zmniejsza ból mięśni po treningu.  
 

   Połączenie tych metod regeneracji po zajęciach grupowych czy treningu sprawia, że czujemy się o wiele mniej zmęczeni, szybciej się zregenerujemy i co ważne, możemy po treningu i zastosowaniu odpowiedniej regeneracji wrócić do swoich codziennych zajęć bez odczuwania dyskomfortu związanego z bólem i sztywnością mięśni.   

bottom of page