top of page

   BEAUTY   

Krioterapia na zastosowanie nie tylko w leczeniu czy regeneracji po treningach, jest również metodą stosowaną w kosmetyce i kosmetologii. 
 

Zabiegi krioterapii w komorze działają wielotorowo: wspomagają i przyspieszają metabolizm oraz krążenie krwi – sam zabieg pozwala spalić około 400 – 800 kcal, dodatkowo przyspieszenie krążenia krwi oraz mikrokrążenia skutkuje poprawieniem napięcia skóry i redukcją cellulitu. 
 

Zabieg pomaga również zredukować obrzęki, co  w połączeniu z drenażem limfatycznym daje szybkie efekty w postaci odprowadzenia nadmiaru płynów gromadzących się pod skórą. Miejscowe zabiegi kriolipolizy działają na tkankę tłuszczową, poprzez jej zamrożenie, w efekcie komórki tłuszczowe obumierają i są stopniowo usuwane z organizmu.

Dzięki możliwości precyzyjnego zaaplikowania możliwe jest przeprowadzenie zabiegu na wybrane i problematyczne obszary - pośladki, brzuch czy uda. 

Zabiegi krioterapii twarzy działają odmładzająco i kojąco na skórę twarzy, działanie ultraniskiej temperatury wyzwala silne procesy regeneracyjne i wspomaga produkcję kolagenu w efekcie skóra odzyskuje napięcie, zmarszczki zostają zredukowane, skóra zyskuje również zdrowy blask bez konieczności stosowania dodatkowych kosmetyków. 
 

Masaż twarzy Kobido – lifting skóry twarzy poprzez precyzyjne wykonywane ruchy, których celem jest uniesienie owalu twarzy, zredukowanie zmarszczek, przywrócenie napięcia i blasku skórze czy zredukowanie cieni pod oczami. 
 

Masaż ten obejmuje techniki masażu powięziowego, relaksacyjnego, drenażu limfatycznego, a także akupresury. 
 

Połączenie tych dwóch zabiegów - krioterapii twarzy oraz masażu Kobido powoduje, że efekty widoczne są o wiele szybciej, skóra odzyskuje blask i młody wygląd bez konieczności stosowania dodatkowych kosmetyków.

Masaż głowy
bottom of page