top of page
Cryoskin_Nov_111820_2456.jpg

   EMS   

   Trening EMS to elektrostymulacja mięśni całego ciała przy pomocy impulsów elektrycznych podobnych do tych, które emituje nasz mózg kiedy chcemy zrekrutować do pracy daną partię mięśni.    

   Jest to wysokoefektywna metoda, która daje świetne efekty w połączeniu z ćwiczeniami i tradycyjnymi formami treningu, ponieważ przyspiesza ich osiągnięcie. Pozwala również na ograniczenie czasu poświęcanego na trening z jednoczesną realizacją oczekiwanych rezultatów.   

   Dzięki treningowi EMS, podczas jednej sesji treningowej, możliwa jest praca nad wieloma celami, nie tylko treningowymi, ale również tymi związanymi wyrzeźbieniem sylwetki, czy zdrowiem.   

   Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nowoczesnego systemu EMS firmy Wiemspro w Polsce. Dzięki czemu możemy zaoferować trening EMS w najnowocześniejszym, całkowicie bezprzewodowym wydaniu, co umożliwia połączenie EMS z niemal każdą aktywnością. 

Jako jedyni na Podbeskidziu dajemy Ci możliwość trenowania zarówno indywidualnie czy w parze, jak również w niewielkiej, od 3 - 6 osobowej grupie.    

bottom of page